NELER YAPIYORUZ?

HİZMETLERİMİZ

Kendimizi başarıyla tanımladığımız hizmetlerimiz...

Hizmetlerimizin ana konularını;

  1. B2B Toplantılar
  2. Eğitim Danışmanlığı
  3. Pazar & Firma Araştırmaları
  4. Tercümanlık
  5. Online Ticaret

oluştursa da, bizler herzaman daha fazla nasıl katkıda bulunabiliriz arayışı ile farklı projeler de geliştirmekteyiz.

Yukarıda belirttiğimiz projelere ek olarak; ülkemizden gelen iş insanlarının Malezya’da yapacağı iş görüşmelerinde ingilizce dil desteği veriyoruz. Sizleri havaalanında karşılayan güleryüzlü ekibimiz dönüş zamanınıza kadar geçen sürede istediğiniz her an yanınızda…

- 01

B2B
TOPLANTILAR

Ticari delegasyonlar için B2B toplantılar organize ediyor, firmaların faaliyetleri özelinde iş yapma potansiyeli yüksek firmalar ile birebir görüşmelerini sağlyoruz.

- 02

PAZAR & FİRMA ARAŞTIRMA

Ürettiği ürüne yeni pazar arayışında olan firmalarımız için ürüne özel pazar araştırması ve ticari bağlantı öncesi firmalarımız güvenliği için firma araştırmaları gerçekleştiriyoruz.

- 03

EĞİTİM DANIŞMANLIĞI

İngilizcesini geliştirmek isteyen kişilere, ihtiyacı olan eğitimi verebilecek ve konuşma pratiğini geliştirebilecek dil okulları buluyor ve gerekli olan tüm ihtiyaçlarında yardımcı oluyoruz.

- 04

TERCÜMANLIK HİZMETLERİ

Gerek ticari delegasyonlarda gerekse bireysel iş ziyaretlerinizde yapacağınız görüşmelerde her daim yanınızdayız. İletişim gereği duyduğunuz her an kendi dilinizde anlaşabileceğiniz bir ortam sunuyoruz.

- 05

ONLINE TİCARET

Markanızın potansiyelini Güneydoğu ülkelerinde deneyebilmeniz için en riskli ve en fazla kişiye ulaşabileceğiniz ideal yolu belirliyoruz. Şimdilik Malezya ve Singapur, çok yakında Endonezya…